Topluluğumuzun Başarısı

Tasarım Mühendisliği Topluluğu

Öğrenci Toplulukları Kuruluş ve İşleyiş Yönergesi’ne uygun şekilde yapılan ve bu çerçevede belirlenen kriterler üzerinden gösterdiğimiz faaliyetler sonucu Gazi Üniversitesi bünyesinde bulunan 122 topluluk arasında 5. olduk. Yönetim kurulu olarak, 24 Haziran 2021 Perşembe günü Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Mimar Kemaleddin Salonu’nda düzenlenen ödül törenine katılımlarımızı gerçekleştirdik. Yıllardır bizlere yol gösteren değerli akademik danışmanımız Sayın Prof. Dr. İsmail Şahin’e ve salgın süreci boyunca büyük bir görev bilinciyle faaliyetlerde görev alan tüm yönetim kurulu üyelerimize, bizleri etkinliklerde yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen siz değerli üyelerimize çok teşekkür ederiz, bu başarı hepimizin başarısıdır.

Yıllardır bizlere yol gösteren kıymetli bölüm başkanımız ve akademik danışmanımız Sayın Prof. Dr. İsmail Şahin’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Tasarım Mühendisliği Topluluğu Başkanımız Yusuf Sağlam’a topluluğumuz için vermiş olduğu emek ve çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Tasarım Mühendisliği Topluluğu Başkan Yardımcısı Alparslan Yazar’a topluluğumuz için vermiş olduğu emek ve çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Tasarım Mühendisliği Topluluğu Video Çekimleri sorumlusu Mustafa Alagöz’e topluluğumuz için vermiş olduğu emek ve çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Tasarım Mühendisliği Topluluğu Kurumlar Arası Proje ve Koordinasyon Sorumlusu Gülnur İnal’a topluluğumuz için vermiş olduğu emek ve çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Tasarım mühendisliği topluluğu Teknik Yazışmalar Sorumlusu Tunacan İskenderoğlu ‘na topluluğumuz için vermiş olduğu emek ve çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Ödül Töreninde aramızda bulunamayan kıymetli ekip arkadaşlarımız

-Birinci Sınıf Sorumlusu Elif Ecem Sönmez’e

-Web Sitesi Ve Bilgisayar Sorumlusu Alp Şimşek’e

-Adres Güncelleme ve Mezun İzleme Sorumlusu Halil Ayas’a

-Staj ve E-Dergi Sorumlusu Beyzanur Şahin’e

-Olağan Öğrenci Kongresi Tertip ve Arşiv Sorumlusu

-Ege Aydın’a

-Özge Sönmezay’a

-Pelin Doğan’a

-Ülkem Bürge Akça’ya

topluluğumuz için göstermiş oldukları emek ve çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir